Sıkça Sorulan Sorular

Bu kampanya, 15.03.2021(00:01)-14.09.2021(23:59) tarihleri arasında 2 dönem (1.Dönem:15.03.2021-14.06.2021, 2.Dönem:15.06.2021-14.09.2021) olarak gerçekleşmektedir.

Kampanyaya promosyonlu Peyman Çitliyo Kara Şimşek Klasik 45 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 45 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuz 80 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Klasik 80 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 80 gr, Peyman Çitliyo Klasik 100 gr, Peyman Çitliyo Bol Tuzlu 100 gr, Peyman ÇitliyoTuzsuz 100 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Klasik 120 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 120 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Klasik 180 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 180 gr, Peyman Çitliyo Klasik 180 gr ürünleri dahildir.

Çekilişte 3 aylık her dönem için 1 kişi Mini Cooper Countryman ALL4 Signature 2020 Model Otomobil (tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 476.298,00 TL) ikramiyesi verilecektir

Ayrıca; Milli Piyango Kapsamı dışında puanlar ile günlük 250MB internet, günlük 1GB internet, 1 aylık BluTV üyeliği, 25 TL değerinde Getir hediye çeki veya 50 TL değerinde Trendyol cüzdan çeki ikramiyesi verilecektir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Peyman Çitliyo (Peyman Çitliyo Kara Şimşek Klasik 45 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 45 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuz 80 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Klasik 80 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 80 gr ürünleri için 1 çekiliş hakkı, Peyman Çitliyo Klasik 100 gr, Peyman Çitliyo Bol Tuzlu 100 gr, Peyman ÇitliyoTuzsuz 100 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Klasik 120 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 120 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Klasik 180 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 180 gr, Peyman Çitliyo Klasik 180 gr ürünleri için 2 çekiliş hakkı) ürünlerinden satın alarak paketin içerisinde yer alan şifreyi www.herkesonucitliyo.com (ücretsiz) internet adresindeki forma ad-soyad, adres ve GSM no bilgilerini eksiksiz giren tüm katılımcılar çekilişe katılacaklardır.

Katılımlarda şifre, ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğunda olacaktır.

Promosyonlu Peyman Çitliyor ürün paketlerinin iç yüzünde yazmaktadır.

Katılımcıların, ikramiyelerini alabilmeleri için okunabilir şifreli ürün ambalajlarını kampanya süresince saklamaları gerekmektedir. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunlu değildir.

Hatalı veya kullanılmış şifre girmiş olabilirsiniz. Lütfen gönderdiğiniz şifreyi kontrol ediniz.

Hayır, internet sitesi üzerinden yapılan katılımlarda herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Kampanya kuralları ve güvenliği gereği, kampanyaya katılım sırasında verdiğiniz bilgilerde sonradan değişiklik yapılamamaktadır.

Aynı adresten istediğiniz kadar başvuru yapabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama yoktur. Ancak 1 kişi aynı dönem içinde birden fazla ikramiye kazanamaz.

Bu çekilişe; Peyman Kuruyemiş Gıda Akt. Kim. Md. Tar. Ur. San. ve Tic. A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., Eko Çağrı Merkezi Hiz. Tic. ve San. A.Ş. (“EKOCCS”), Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San. Tic. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

08502903070 numaralı Peyman danışma hattını arayarak promosyonlu ürün bulamadığınız semti bildirebilirsiniz.

Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (“MPİ”) 24.12.2020 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.9784 sayılı izni ile yasa ve mevzuata uygun olarak düzenlenmektedir.

Çekilişler 2 dönem için ayrı ayrı olmak üzere sırasıyla 24.06.2021 ve 24.09.2021 tarihlerinde saat 11.00’da U2 Tanıtım Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 2 dönem için ayrı ayrı olmak üzere sırayla 29.06.2021 ve 29.09.2021 tarihlerinde Takvim Gazetesi’nde ve www.herkesonucitliyo.com adresinde duyurulacaktır. Postada meydana gelecek aksaklıklardan Peyman Kuruyemiş Gıda Akt. Kim. Mad. Tar. Ür. San ve Tic. A.Ş. sorumlu olmayacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Dönem içinde yapılan katılıma bağlı olarak farklı dönemlerde ikramiye kazanılabilir.

Çekiliş sonucu tescile bağlı ikramiye kazanılması durumunda, kazanılan ikramiyenin ÖTV ve KDV dışında kalan tüm vergi ve harcamaları (veraset ve intikal vergisi ile noter hibe devri işlemleri, MTV, trafik sigortası, ruhsat-plaka vb. işlemler) talihliye aittir. Söz konusu işlemlerle ilgili tutar, çekiliş sonrasında belirlenebilmekte ve talihliler ile paylaşılmaktadır.

Hayır, kazanılan ikramiye başkasına devredilemez ve nakde çevrilemez.

Çekiliş sonucu ikramiye kazanan talihlilerin, yasal başvuru süreleri içerisinde (her kampanya dönemi için gazete ilan tarihi itibariyle ilk 15 gün asil talihliler, takip eden 15 gün yedek talihliler için son başvuru süresidir) kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2’nun Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Araçların ruhsatları talihliler adına çıkartılacaktır. Ruhsat işlemleri tamamlandıktan sonra ikramiye tesliminde talihlinin kendisi veya yasal vekili ikramiyeyi teslim alabilir.

Türkiye sınırları içerisinde bir ikamet adresi verebilirseniz kampanyaya katılım yapabilirsiniz.

Türkiye sınırları içerisinde bir ikamet adresi verebilirseniz kampanyaya katılım yapabilirsiniz. Tescile bağlı ikramiye kazanmanız durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazınız zorunlu olacaktır.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi www.herkesonucitliyo.com web adresinden ve Peyman Danışma Hattı’ndan (08502903070) öğrenebilirsiniz.

Kampanya kapsamında yollanan her şifre çekiliş için ürünün çekiliş hakkına bağlı olarak çekiliş hakkı kazandıracaktır. Aynı zamanda yollanan her bir şifre, bu sitede kullanabileceğiniz Peyman Çitliyo Kara Şimşek Klasik 45 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 45 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuz 80 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Klasik 80 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 80 gr ürünleri için 1 puan, Peyman Çitliyo Klasik 100 gr, Peyman Çitliyo Bol Tuzlu 100 gr, Peyman ÇitliyoTuzsuz 100 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Klasik 120 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 120 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Klasik 180 gr, Peyman Çitliyo Kara Şimşek Bol Tuzlu 180 gr, Peyman Çitliyo Klasik 180 gr ürünleri için 2 puan olarak sayılacaktır. Tüketiciler, hediyeleri kazanabilmek için www.herkesonucitliyo.com adresinden kayıt olmalı ve ad, soyad, e-posta adresi bilgilerini eksiksiz doldurttuktan sonra oturum açmalıdır. Kayıt işlemi esnasında verilmiş olan bilgiler gerçeği yansıtmalıdır. Bu bilgiler daha sonra değiştirilemeyeceğinden ve kazanılan hediye kodları bu kayıtlı e-posta adresine gönderileceğinden tüketicinin bu bilgileri dikkatle girmesi gerekmektedir.

Üyelik yoluyla çekilişsiz kurasız kazanılabilecek hediyeler 5 PUAN karşılığında 150.000 adet Günlük 250MB internet; 15 PUAN karşılığında 50.000 adet Günlük 1 GB internet; 25 PUAN karşılığında 5.000 adet 1 aylık BluTV üyeliği; 35 PUAN karşılığında 5.000 adet 25 TL değerinde Getir hediye çeki ve 50 PUAN karşılığında 10.000 adet 50 TL değerinde Trendyol Cüzdan çekidir. Ödüller değiştirilemez, devredilemez veya nakit olarak karşılığı talep edilemez.

Kampanyaya dahil olan diğer hediyeleri her bir hediye için kampanya şartlarında belirtilmiş olan gerekli sayıda kodu göndererek çekilişsiz kurasız kazanabilirsiniz.

Bir kişi her hediyeden yalnızca bir kez faydalanabilir. Aynı hediyeyi ikinci kez kazanmak mümkün olmayacaktır.

Kampanyaya dahil olan hediyeler stoklarla sınırlıdır. Kampanya toplamda 150.000 adet Günlük 250MB internet; 50.000 adet Günlük 1 GB internet; 5.000 adet 1 aylık BluTV üyeliği; 5.000 adet 25 TL değerinde Getir hediye çeki ve 10.000 adet 50 TL değerinde Trendyol Cüzdan olmak üzere stokla sınırlıdır. Peyman katılımcılara önceden haber vermeksizin iş bu kampanya koşullarında ve stok içeriği ve sayısına ilişkin olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hayır, çekiliş ikramiyeleri dışındaki hediyelerden faydalanmak için websitesi üzerinden kayıt olmanız gerekmektedir.

Trendyol Cüzdan Hediye Puan; Trendyol cüzdan uygulamasına tanımlanacak 50 TL hediye puanı 1 yıl süre ile kullanılabilir. Her kod sadece 1 sefer kullanılabilir. Trendyol cüzdana tanımladığımız hediye çekleri kullanım koşulları:
  • Farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanılabilir.
  • Altın, cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde kullanılabilir. (Dijital ürünler: Netflix abonelikleri, oyun pinleri vb)
  • İndirimli ürünler, mevcut tüm kampanyalarda geçerlidir.
  • Hediye edilen tutarın üstüne cüzdana istenilen miktarda para aktarılabilir.
  • İptal ve iade durumunda sipariş tutarı tekrar cüzdana yüklenir.

Yalnızca Getir hizmetinde geçerli (Getir büyük, Getir su ve Getir Yemekte geçerli değildir), 30 TL ve üzeri siparişlerde 25 TL hediye kodudur. Kodlar iletildiği tarihten itibaren 31.12.2021'e kadar geçerlidir. Tek siparişte kullanılabilir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Getirme ücreti indirime dahil değildir. Hediye kodu yalnızca Getir'in hizmet verdiği şehirlerde (İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Bodrum, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Antalya, Adana, Mersin, Düzce, Bolu, Kayseri, Aydın, Denizli ve Kırklareli) geçerlidir.

BluTv kodları www.blutv.com/kupon linkinde ilgili alana girerek kullanılacaktır. Kod girişi sonrasında eğer hali hazırda BluTV üyesi değilseniz üyelik bilgilerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

Haftalık 1 GB data paketi katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 hafta boyunca, Günlük 250 MB data paketi katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 gün boyunca geçerli olacaktır. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle haftalık ve günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Mevcutta data paketi olan kullanıcılar öncelikle söz konusu kampanyadan kazandıkları haftalık veya günlük ücretsiz data paketini kullanabilecektir. İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Haftalık veya günlük data paketinin sona ermesinin ardından data kullanımları kademeli düşüşe tabi olarak devam edecektir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.

Milli Piyango kuralı gereği, şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Ambalajınızı ibraz edememeniz durumunda ikramiyeden faydalanamayacağınızı üzülerek bildiririz.

Ambalajlarda bulunan promosyon etiketin kağıt, boya ve lak kaplaması gıda yönetmeliklerine uygundur, resmi uygunluk belgeleri mevcuttur.

1.dönem araç son teslim tarihi 31.08.2021, 2. dönem araç son teslim tarihi 30 Kasım 2021’dir. Araçlar İstanbul’da teslim edilecektir.

Talihlilerin ödemesi gereken tutar çekilişten sonra bildirilecektir.

Mini Cooper Countryman ALL4 Signature 2020 Model Otomobil

Paketin iç ve dış fotoğrafını, ürün üstünde barkod ve/veya kullanım tarihi bilgileri görünecek şekilde gönderebilirseniz inceleme yaptıktan sonra size eğer kullanım şartları uygunsa yedek şifre gönderimi yapılacaktır. İkramiye kazanmanız durumunda, hatalı ambalajı ile yedek şifrenin gönderildiği email/sms görseli ile ikramiye teslim edilecektir.